PHU DOMUS jest firmą rodzinną działającą na rynku od ponad 20 lat. Firma zajmuję się budowaniem domów na sprzedaż oraz wykonywaniem domów pod indywidualne zamówienie klienta, a także usługami związanymi z budownictwem. Z biegiem lat oraz kolejnymi inwestycjami, możemy pochwalić się budownictwem opartym na wysokiej jakości i standardzie. Naszym celem jest wykonywanie domów z najlepszych materiałów znanych producentów oraz solidnym wykonawstwie ku zadowoleniu klienta.

Dzięki naszej filozofii działania firmy, budynki wykonywane przez nas oprócz estetyki, zapewniają oszczędność w poniesionych kosztach użytkowania domu oraz wieloletnią jakość obiektu. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami i zadowoleniem wszystkich klientów. Aktualnie firma skupia swoje działanie w budowaniu domów mieszkalnych (wolnostojących, bliźniaków, szeregowców). Przez wiele lat doświadczenia i realizacji wielu obiektów, oprócz nieruchomości na sprzedaż, firma dostaje szereg zleceń indywidualnych inwestycji budowlanych.

Oferujemy budownictwo dostosowane pod każdego klienta poprzez naszą elastyczność, doradztwo techniczne oraz nastawienie w kierunku jakości i wykonawstwie zgodnie ze sztuką budowlaną.